Bu haber kez okundu.

Dünya Kalite Standartlarında Profesyonel ve Güvenilir Hizmet…

İngilizce tercüme hizmetini yalnızca doğru İngilizce tercüme bürosu aracılığıyla aldığınız takdirde ancak sağlıklı çözüme kavuşmuş olursunuz. 

Çeviri Çözümleri kurulduğu günden bu yana tüm dillerde olduğu gibi dünyanın ortak dili olarak kabul edilen İngilizce çeviri hizmetinde de çığır açmaktadır. 

Pasaport, kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, vekaletname, imza sirküleri, imza beyannamesi, muvafakatname, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, sicil tasdiknamesi, anlaşmalar, sözleşmeler, mahkeme evrakları, diploma ve transkript gibi resmi evrakların yanı sıra kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı, kalite sertifikaları, fatura ve hesap dökümleri, tıbbı raporlar, tahlil sonuçları, web siteleri, dergi, kitap ve makaleler olmak üzere pek çok içerik için kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Çeviri Çözümlerinde söz konusu belgelerin, evrakların ve içeriklerinin ilgili tercümana ataması yapılırken tercümanın sahip olduğu uzmanlık alanı, ilgili alan ya da tercüme sektöründe sahip olduğu deneyim gibi ölçütler göz önüne alınmaktadır ki Çeviri Çözümlerinin tercüman kadrosunun birçoğu mütercim tercümanlık mezunu kişilerden oluşmaktadır.

Tercümanlarımız teknik, hukuki, tıbbi, edebi, ticari, finansal, akademik başta olmak üzere pek çok terminolojide profesyonel İngilizce tercüme hizmeti sağlamaktadır. Birçok donanım ve bilgi birikimine sahip tercümanlarımız yaptığı çevirilerde terminoloji bütünlüğüne dikkat etmekte, çeviri projesinin hitap ettiği kitleye uygun terim kullanımı yapmaktadır.

Dilbilgisi, yazım ve imla kuralları yılların tecrübesine sahip, sorumluluk bilinci yüksek tercümanlarımız tarafından her zaman gözetilmekte, çevirinizin sizlere doğru ve eksiksiz kontrol edilmesi adına itina ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda İngilizce çeviri süreciniz tamamlandıktan sonra editör ve kontrolör ekibimiz aracılığıyla çeviri projenizin kontrolü sağlanmakta, sizlere en doğru son haliyle teslimatı sağlanmaktadır. 

Çeviri Çözümlerinin sağlamış olduğu hizmetler sadece yazılı belge ve içerikle sınırlı olmayıp ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri, yabancı uyruklu kişilerin noterlik, tapu, gayrimenkul, evlilik ve dava işlemleri gibi süreçler için de yeminli tercüman kadrosu ile İngilizce tercüme hizmeti arzu edilen kalite ve bütçe ile gerçekleştirilmektedir. 

Söz konusu sözlü tercüme süreçlerinde yeminli tercümanlar her iki dili de anadili düzeyinde konuşup anlayabilen, kendini karşı tarafa iyi bir şekilde ifade edebilen, dinleme becerisi gelişmiş kişilerden seçilmekte, müşteriler için sıkıntılı gibi görünen tüm bu süreçler rahatlıkla ilerletilebilmektedir.

Başka bir deyişle Çeviri Çözümlerinde ister yazılı olsun isterse de sözlü olsun bütün çeviri talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun çeviri çözümleri sunulmaktadır.

Çeviri Çözümleri müşteri memnuniyetini her daim en üst düzeyde tutmayı hedefleyen bir İngilizce tercüme bürosu olarak hizmet kalitesini de en üst düzeyde tutmayı planlamaktadır. Bu kapsamda çeviri projelerinizde EN15038 Hizmet Kalite Standartları esas alınmakta, çeviri projenizin kalitesi teklif sürecinden teslimat sürecine kadar garanti altına alınmaktadır.

Çalışmalarını bu denli hummalı ve özenli bir şekilde gerçekleştiren bir İngilizce tercüme bürosu olarak bugünlere sağlam ve emin adımlarla yürümesinin meyvesini yıllardır koruduğu müşteri memnuniyeti ve başarının zirvesinde olmakla ortaya koyabilmektedir.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almasının sağlamış olduğu merkezilik sayesinde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. İstanbul ve çevrelerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına kurye ve kargo hizmeti ile güvenilir ve hızlı bir şekilde teslimat yapnmaktadır.

Çeviri Çözümlerinin İngilizce tercüme, İngilizce çeviri ve İngilizce tercüme bürosu hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak, çeviri projelerinize çözüm önerileri yaratmak ve fiyat teklifi almak için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.