Bu haber kez okundu.

Zorlu Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 21. hafta maçları yapılacak.

TFF 2. Lig'in 2. yarısı 20. hafta karşılaşmalarıyla başlayacak. TFF 3. Lig'de de ikinci yarı start alacak.

Ligde 1. ve 3. gruplarda 18, 2. Grup'ta ise 20. hafta müsabakaları oynanacak. Turkcell Kadın Süper Ligi'nde 6. hafta maçları gerçekleştirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone)

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

15 Ocak Cumartesi:

13.30 Adana Demirspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Adana)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

16 Ocak Pazar:

13.30 Altay-Aytemiz Alanyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 GZT Giresunspor-Kasımpaşa (Çotanak)

19.00 Atakaş Hatayspor-Galatasaray (Yeni Hatay)

Öte https://hipodrombet.com yandan, Medipol Başakşehir ile İttifak Holding Konyaspor arasında oynanması gereken müsabaka, Ahmet Çalık'ın hayatını kaybetmesi sebebiyle ertelendi.

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

20.00 NasaDoge Menemenspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Menemen İlçe)

15 Ocak Cumartesi:

13.30 Altaş Denizlispor-Manisa FK (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Kocaelispor-MKE Ankaragücü (Kocaeli)

16 Ocak Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Eyüp)

16.00 Balıkesirspor-Yılport Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bitci Timsah Park)

17 Ocak Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Eryaman)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

16 Ocak Pazar:

13.00 Akhisarspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Spor Toto Akhisar)

13.00 Isparta 32-Bucaspor 1928 (Isparta Atatürk)

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Tarsus İlçe)

13.00 Eskişehirspor-Teco Karacabey Belediyespor (Eskişehir Yeni)

13.00 Ankara Demirspor-Şanlıurfaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.00 Nazilli Belediyespor-Kırklarelispor (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Pazarspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül)

Kırmızı Grup:

15 Ocak Cumartesi:

13.00 Turgutluspor-Sivas Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

16 Ocak Pazar:

13.00 Serik Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Serik İsmail Oğan)

13.00 Sakaryaspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Ergene Velimeşespor-Sarıyer (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-Çorum FK (Diyarbakır)

13.00 Afjet Afyonspor-Bodrumspor (Zafer)

13.00 Adıyaman FK-Silahtaroğlu Vanspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Niğde Anadolu-Somaspor (Niğde Ömer Halisdemir)

13.00 İnegölspor-Ankaraspor (İnegöl İlçe)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.